|      

بزرگترین نمایشگاه شیرینی و شکلات

نمایشگاه شیرینی و شکلات امارات 1یکی از بزرگترین و مهمترین نمایشگاه های شیرینی ، شکلات و اسنک در کشور امارات   ...

 

 

 

 

 

 

 

 

دبـــی


18 تا 20 سپتامبر 2017 / 27 تا 29 شهریور 1396


نمایشگاه تخصصی شیرینی ، شکلات و اسنک خاورمیانه و ماشین آلات مرتبط
فرصتی استثنایی برای ملاقات با بیش از8180 خریدار حرفه ای از 83 کشور جهان .
بازار 3/6 میلیارد دلاری شیرینیجات / بازار 1/3 میلیارد دلاری اسنک
بازار 1/2 میلیارد دلاری شکلات / واردات شکر 2/3 میلیارد دلار
صادرات شکری 2/2 میلیارد دلاری
کشور امارات را به بزرگترین و مهمترین بازار شرکت های بین المللی تبدیل کرده است .

نمایشگاه شیرینی و شکلات امارات 2

نمایشگاه شیرینی و شکلات امارات 3

صنعت شیرینی و شکلات ایران با ظرفیت صادراتی بیشتر از 600 میلیون دلار از یک طرف و درخواست های مشتریان بازارهای حاشیه ی خلیج فارس از طرفی دیگر ، فرصتی ایده آلی را برای رشد صادرات محصولات ایرانی به این منطقه فراهم نموده است . آمار شیرینی جات وارد شده به امارات نشان دهنده ی رشد سالیانه با شیبی بسیار سریع و تند در حدود 14 درصد است که رقمی در حدود 686 درهم را در بر میگیرد . صادرات دبی در بخش شیرینی جات ارزشی بیش از 399 میلیون درهم را در بر دارد که رشد میانگین 25 درصدی را نشان می دهد . برنامه ریزی کشورهای حاشیه ی خلیج فارس در وادرات مواد غذایی به گونه ای است که در سال 2020 به 180 میلیارد درهم می رسد و بازار امارات ، سهم 300 میلیون درهمی را از تجارت خواهد داشت . یعنی رشد سالانه 10 درصد . برای اطلاعات بیشتر در خصوص این نمایشگاه با همکاران ما در شرکت آذرگشت ملکی تماس حاصل فرمایید .

نمایشگاه شیرینی و شکلات امارات 4

نمایشگاه شیرینی و شکلات امارات 5
در زمینه ی اسنک نیز به خاطر افزایش گرایش به شیوه ی غذایی غرب ، جمعیت بومی و توریسم ، رشد آینده در بخش اسنک های طعم دار در سال های آینده به 15 درصد خواهد رسید . مصرف سالانه اسنک های طعم دار در حدود 2 کیلوگرم در سال است . مصرف کنندگان زیر 18 سال 60 درصد از این میزان را مصرف می نمایند .

نمایشگاه شیرینی و شکلات امارات 6


این رویداد ، تخصصی ترین اتفاق سالیانه در صنعت و تجارت شیرینی و شکلات در منطقه ی خلیج فارس میحسوب می شود و به همین دلیل مدیران تصمیم گیرنده بزرگترین شرکت های پخش ، فروشگاه های زنجیره ای ، خرده فروشی و وارد کنندگان منطقه که همواره به دنبال ایجاد تنوع در سبد کالاهای خود و پیدا کردن عرضه کنندگان جدید هستند ، برنامه ریزی بسیار منسجمی برای بازدید از این نمایشگاه و آشنایی با شرکت های تازه وارد به بازارهای خلیج فارس انجام میدهند ، بنابراین هوشمندانه ترین روش برای ورود به شبکه خریداران منطقه ی خلیج فارس حضور در نمایشگاه های تخصصی می باشد . برای کسب اطلاعات در خصوص این نمایشگاه با همکاران ما در شرکت آذرگشت ملکی تماس حاصل بفرمایید .

نمایشگاه شیرینی و شکلات امارات 7

نمایشگاه شیرینی و شکلات امارات 8

نمایشگاه شیرینی و شکلات امارات 8

برای اطلاعات بیشتر در خصوص تور نمایشگاه شیرینی و شکلات امارات به کانال تلگرامی ما بپیوندید . azargashtmaleki@

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی: جهت دریافت جدیدترین اخبار آژانس و تورها و پکیج های دقیقه 90 با درج ایمیل خود به رایگان عضو خبرنامه آذرگشت ملکی شوید.

سامانه پرداخت آنلاین

لطفا مبلغ را در کادر زیر وارد نمایید.

مبلغ:
بابت:

نماد اعتماد ملی

logo-samandehi

جوملا فارسی