|      

اعطای اسکار گردشگری 2016

به گزارش خبرگزاری ایسنا به نقل از «تراول نیوز»، جوایز جهانی گردشگری موسوم به اسکار صنعت گردشگری، جایزه نهایی سال 2016 میلادی خود را به سبب پتاسیل های فراوان برای رشد گردشگری به سن پترزبورگ روسیه داد و استدلال کرد این شهر آینده درخشانی در گردشگری بین المللی خواهد داشت. این شهر پیش از این در جوایز جهانی گردشگری امسال جایزه بهترین مقصد گردشگری فرهنگی سال را نیز از آن خود کرده بود. سن پترزبورگ که دومین شهر بزرگ روسیه است، در دو سال اخیر عنوان برترین شهر گردشگری اروپا را نیز از آن خود کرده است.

در مراسم اعلام برندگان جوایز جهانی گردشگری که در کشور مالدیو و با حضور صدها نفر از مدیران عرصه گردشگری برگزار شد، «آندری موشکارف»، رئیس کمیته توسعه گردشگری سن پترزبورگ گفت: این شهر اکنون در اوج دوران موفقیتش قرار دارد، چرا که مهم ترین جایزه در صنعت گردشگری را دریافت کرده است. پایتخت شمالی روسیه هر ساله میزبان تعداد زیادی رویدادهای فرهنگی و تجاری است و این حاکی از اهمیت روزافزون ما در گردشگری و نتیجه کار مسئولان شهر در ارتقای سن پترزبورگ به عنوان یک مقصد جهانی گردشگری است. گراهاک کوک، رئیس جوایز جهانی گردشگری نیز عنوان کرد سن پترزبورگ یکی از مشهورترین شهرهای جهان است و این فرصت فوق العاده ای برای این شهر است تا به جایگاه اصلی خود به عنوان برترین مقصد گردشگری جهان دست یابد.

شهر سن پترزبورگ با فرهنگ فوق العاده غنی، سنت هایی با قدمت چندین قرن مجموعه ای از 45 جزیره است که به سبک فرانسوی و توسط برترین معماران جهان ساخته شده است. این شهر در سال آینده میلادی میزبان رقابت های جام کنفدراسیون هاست و در سال 2018 نیز یکی از شهرهای میزبان رقابت های جام جهانی فوتبال روسیه است.

در سال 2015 حدود هفت میلیون گردشگر از کشورهای آلمان، ایتالیا، فنلاند، چین و سایر کشورها از سن پترزبورگ که در شمال روسیه قرار دارد بازدید کردند.

 

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی: جهت دریافت جدیدترین اخبار آژانس و تورها و پکیج های دقیقه 90 با درج ایمیل خود به رایگان عضو خبرنامه آذرگشت ملکی شوید.

آمار سایت

امروز219
دیروز340
این هفته1894
این ماه6477
مجموع195374

آی پی بازدیدکنندگان : 54.234.65.78
Unknown ? Unknown Fri 19 Jan 2018 18:57

نماد اعتماد ملی

QR Code

جوملا فارسی