|      

حضور آذرگشت ملکی در نمایشگاه ITB آلمان

حضور ارزشمند شرکت مسافرتی آذرگشت ملکی در نمایشگاه ITB برلین آلمان ؛ این حضور زیبا و ارزشمند که در راستای معرفی تبریز 2018 انجام شد میزبان بازدیدکننده های زیادی از تمام نقاط دنیا بود .

 

نمایشگاه ITB شهر برلین آلمان یک نمایشگاه بین المللی گردشگری می باشد که همه ساله گردشگران و ماجراجویان زیادی را به سوی خود می کشاند .

 

نمایشگاه ITB برلینیکی از مهمترین نمایشگاه بازرگانی و سفر فرصت تجاری ویژه و استثنایی برای عرضه کنندگان بین المللی خدمات گردشگری می باشد . برای اثبات این قضیه که نمایشگاه ITB برلین مهمترین نمایشگاه دنیا می باشد نیازی به نظرسنجی بین گردشگران و بازدیدکننده ها نیست با توجه به این آمار میتوان فهمید که نمایشگاه ITB مهمترین نمایشگاه گردشگری دنیا می باشد .

آمار نمایشگاه گردشگری ITB برلین آلمان : 5 قاره ، 185 کشور ، 850 خریدار برتر شناخته شده ، 10000 غرفه دار، 23000 بازدید کننده ، 50000 بازدید کننده خصوصی، 115000 بازدید کننده تجاری، 170000 متر مربع فضا و 7 میلیارد یورو گردش حساب مالی .

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی: جهت دریافت جدیدترین اخبار آژانس و تورها و پکیج های دقیقه 90 با درج ایمیل خود به رایگان عضو خبرنامه آذرگشت ملکی شوید.

سامانه پرداخت آنلاین

لطفا مبلغ را در کادر زیر وارد نمایید.

مبلغ:
بابت:

نماد اعتماد ملی

logo-samandehi

جوملا فارسی